top of page
bgImage

2024 SCHEDULE

FEBRUARY

05 Monday                  3:00 Watercrest/Mansfield

07 Wednesday          2:00 Pres Village N. Terrace 2nd Fl/Dallas

08 Thursday                3:00 Stone Creek/N Richland Hills

09 Friday                       1:00 Conservatory/Keller

09 Friday                       3:00 Discovery Village/Southlake

12 Friday                    10:00 CC Young Vista 6/Dallas

13 Tuesday                  3:00 Discovery MC/Southlake

14 Wednesday           2:30 Heritage/McKinney 

15 Thursday                1:30 Parkwood/Bedford 

16 Friday                       2:30 Meadwood/Grapevine

23 Friday                       1:00 Conservatory/Keller

23 Friday                       2:30 The Stayton/Fort Worth

26 Monday                   6:00 Conservatory/Keller 

29 Thursday                2:00 Grand Brook/Garland                 

 

MARCH

01 Friday                       3:00 Appletree Court/Richardson

04 Monday                   3:00 Watercrest/Mansfield

07 Thursday                 3:00 Stone Creek/ N. Richland Hills

08 Friday                       1:00 Conservatory/Keller

08 Friday                       3:00 Discovery Village/Southlake

12 Tuesday                   3:00 Discovery Village MC/Southlake

14 Thursday                3:00 Texas Star/Allen

15 Friday                       2:30 Meadwood/Grapevine

22 Friday                       1:00 Conservatory/Keller

22 Friday                       3:00 Pres Vill Terrace 3/Dallas

27 Wednesday          2:30 The Reserve/Dallas

28 Thursday                2:30 Crystal Creek/Dallas

29 Friday                       2:30 Sonoma House/Carrollton

 

APRIL

01 Monday                  3:00 Watercrest/Mansfield

03 Wednesday          2:00 Pres Vill N Terr 2/Dallas

04 Thursday               3:00 Stone Creek/N. Richland Hills

05 Friday                    10:00 CC Young Vista 6/Dallas

09 Tuesday                  3:00 Discovery MC/Southlake 

11 Thursday                2:30 Crystal Creek/Dallas

12 Friday                       1:00 Conservatory/Keller

12 Friday                       3:00 Discovery Village/Southlake

19 Friday                       2:30 Meadowood/Grapevine

22 Monday                   6:00 Conservatory/Keller

26 Friday                       1:00 Conservatory/Keller

26 Friday                       4:00 Edgemere IL/Dallas

 

MAY

03 Friday                         3:00 Appletree Court/Richardson

06 Monday                     3:00 Watercrest/Mansfield

07 Tuesday                     2:30 Discovery Village MC/Southlake

09 Thursday                   3:00 Stone Creek/N. Richland Hills

10 Friday                         1:00 Conservatory/Keller

10 Friday                         3:00 Discovery Village/Southlake

14 Tuesday                     2:30 The Reserve/Dallas

16 Thursday                   3:00 TX Star Vitality/Allen

17 Friday                          2:30 Meadowood/Grapevine

24 Friday                          1:00 Conservatory/Keller

24 Friday                          3:00 Pres Village 3rd Fl/Dallas

31 Friday                          2:30 Sonoma House/Carrollton

31 Friday                          4:00 Edegmere IL/Dallas

 

JUNE

03 Monday                     3:00 Watercrest/Mansfield

05 Wednesday             2:00 Pres Vill Terr 2/Dallas

10 Monday                     6:00 Conservatory/Keller

11 Tuesday                     3:00 Discovery MC/Southlake

13 Thursday                   3:00 Stone Creek/N Richland Hills

14 Friday                          1:00 Conservatory/Keller

14 Friday                          2:30 Discovery Village/Southlake

21 Friday                       10:00 CC Young Vista 6/Dallas

21 Friday                          2:30 Meadowood/Grapevine

26 Wednesday             4:00 Pres Village Independent/Dallas

28 Friday                          1:00 Conservatory/Keller

28 Friday                          4:00 Edgemere IL/Dallas

JULY

01 Monday                      3:00 Watercrest/Mansfield

04 Thursday                    3:00 Stone Creek/ N Richland Hills 

05 Friday                           3:00 Appletree Court/Richardson

09 Tuesday                       3:00 Discovery MC/Southlake

12 Friday                           1:00 Conservatory/Keller

12 Friday                           3:00 Discovery Village/Southlake

18 Thursday                    2:30 Sonoma House/Carrollton

19 Friday                           2:30 Meadowood/Grapevine

23 Tuesday                       2:30 The Reserve/Dallas

25 Thursday                     3:00 TX Star Vitality/Allen

26 Friday                           1:00 Conservatory/Keller

26 Friday                           3:00 Pres Village 3rd Fl/Dallas

AUGUST

02 Friday                         10:00 C C Young Vista6/Dallas

05 Monday                       3:00 Watercrest/Mansfield

07 Wednesday               2:00 Pres Vill N Terr 2/Dallas

08 Thursday                     3:00 Stone Creek/N Richland Hills

09 Friday                            1:00 Conservatory/Keller

09 Friday                            3:00 Discovery Village/Southlake

12 Monday                        6:00 Conservatory/Keller

13 Tuesday                        3:00 Discovery MC/Southlake

14 Wednesday                4:00 Presbyterian Village IL/Dallas

16 Friday                             2:30 Meadowood/Grapevine

23 Friday                             1:00 Conservatory/Keller

29 Thursday                      2:30 Crystal Creek/Dallas

30 Friday                             2:00 The Stayton/Fort Worth

SEPTEMBER

02 Monday                        3:00 Watercrest/Mansfield

05 Thursday                     3:00 TX Star Vitality/Allen

06 Friday                          10:00 Sonoma House/Carrollton

06 Friday                             3:00 Appletree Court/Richardson

10 Tuesday                         2:30 The Reserve/Dallas

12 Thursday                      3:00 Stone Creek/N Richland Hills

13 Friday                             1:00 The Conservatory/Keller

13 Friday                             3:00 Discovery Village/Southlake

19 Thursday                      2:30 Crystal Creek/Dallas

20 Friday                             2:30 Meadowood/Grapevine

27 Friday                             1:00 The Conservatory/Keller

27 Friday                             3:00 Pres Village 3rd Fl/Dallas

OCTOBER

 

02 Wednesday                2:00 Pres Vill N Terr 2/Dallas

03 Thursday                     3:00 Stone Creek/N Richland Hillls

07 Monday                        3:00 Watercrest/Mansfield 

08 Tuesday                        2:30 Discovery Village MC/Southlake

 

10 Thursday                      2:30 Crystal Creek/Dallas

11 Friday                             1:00 The Conservatory/Keller

11 Friday                             3:00 Discovery Village/Southlake

16 Wednesday                 4:00 Presbyterian Village IL/Dallas

18 Friday                           10:00 C C Young Vista 6/Dallas

18 Friday                              2:30 Meadowood/Grapevine

25 Friday                              1:00 The Conservatory/Keller

NOVEMBER

04 Monday                          3:00 Watercrest/Mansfield

07 Thursday                       2:30 Crystal Creek/Dallas

08 Friday                              1:00 The Conservatory/Keller

08 Friday                              3:00 Discovery Village/Southlake

11 Monday                          3:00 TX Star Vitality/Allen

12 Tuesday                          2:30 Discovery Village MC/Southlake

13 Thursday                       3:00 Stone Creek/N Richland Hills

15 Friday                              2:30 Meadowood/Grapevine

21 Thursday                       2:30 Sonoma House/Carrollton

22 Friday                              1:00 The Conservatory/Keller

22 Friday                              3:00 Presbyterian Vill. 3rd Fl/Dallas

25 Monday                          2:30 The Reserve/Dallas

29 Friday                              2:00 The Stayton/Dallas 

DECEMBER

02 Monday                         3:00 Watercrest/Mansfield

04 Wednesday                 2:00 Pres Vill N Terr 2/Dallas

04 Wednesday                 2:30 The Conservatory/Keller

05 Thursday                       2:30 Crystal Creek/Dallas

06 Friday                              3:00 Appletree Court/Richardson

10 Tuesday                         3:30 C C Young Asbury/Dallas

12 Thursday                       2:30 Sonoma House/Carrollton

13 Friday                              1:00 The Conservatory/Keller

13 Friday                              3:00 Discovery Village/Southlake

19 Thursday                       3:00 Stone Creek/N Richland Hills

20 Friday                           10:00 C C Young Vista 6/Dallas

20 Friday                             2:30 Meadowood/Grapevine

27 Friday                             1:00 The Conservatory/Keller 

                         

bottom of page